Witaj nieznajomy. Zaloguj si | Zarejestruj si | Pomoc

» Praca
» Dam prac (0)
» Szukam pracy (0)
» Sta瞠 i szkolenia (0)

Kontakt

» Dane kontaktowe:

» Nr telefonu: 513 554 121
» Adres e-mail: k.maciejewski@ego-odszkodowania.pl

» Formularz kontaktowy:

Imi i nazwisko:
Adres e-mail:
Tre嗆 wiadomo軼i:

Specjalista ds. Odszkodowa

» Szczeg馧y oferty:
Cena: 0.00 z
W豉軼iciel:
Data rozpocz璚ia: 26.09.2017r.
Data zako鎍zenia: Oferta zako鎍zona
Lokalizacja: Wojew鏚ztwo: podlaskie
Miasto: Olecko
Dodaj ofert:
Facebook Wykop
» Galeria:

Opis oferty

EUROPEJSKI GWARANT ODSZKODOWA SP. Z O.O.

 prowadzi dzia豉lno嗆 w zakresie reprezentowania os鏏 fizycznych oraz firm w zakresie dochodzenia odszkodowa od Towarzystw Ubezpieczeniowych jak te innych podmiot闚 zobowi您anych do naprawienia szkody.

Nasz kancelari prowadz wykwalifikowane Panie Prawnik z bardzo du篡m do鈍iadczeniem  w bran篡.

DLA AGENT紟 OFERUJEMY KORZYSTNE WARUNKI FINANSOWE- ZGΜ SI I ZAPYTAJ!

Obecnie firma prowadzi nab鏎 do zespo逝 sprzeda穎wego na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWA

Lokalizacja: ca豉 Polska

OPIS STANOWISKA:

Je郵i szukasz pracy na etacie, jeste bezrobotny lub poszukujesz stanowiska ze sta陰 miesi璚zn wyp豉t to nie jest to oferta dla Ciebie. Tu wynagrodzeniem jest wypracowana przez Ciebie prowizja.

Przedstawiciel dociera do os鏏, kt鏎ym przys逝guje odszkodowanie z polisy OC, przedstawia ofert i podpisuje umow o dochodzenie roszcze oraz utrzymuje relacje z klientem. Po podpisaniu umowy przez klienta zadaniem przedstawiciela jest przes豉nie dokument闚 do kancelarii firmy, kt鏎a zajmuje si prowadzeniem spraw odszkodowa.

Po uzyskaniu odszkodowania dla klienta, przedstawiciel otrzymuje prowizj, kt鏎a bywa imponuj帷a, poniewa odszkodowania si璕aj nawet kilkuset tysi璚y z這tych dla jednej osoby. To od Ciebie zale篡 ilu poszkodowanych zdob璠ziesz, je郵i b璠ziesz pracowity i wytrwa造 osi庵niesz ponad przeci皻ne efekty finansowe.

Je郵i masz sta陰 prac, a chcesz dorobi dodatkow got闚k to trafi貫 idealnie.  Zach璚amy do wsp馧pracy r闚nie osoby, dla kt鏎ych to b璠zie dodatkowa praca.  Z czasem gdy b璠ziesz osi庵a wysokie wyniki praca agenta mo瞠 zosta Twoj sta陰 prac.

WYMAGANIA

- komunikatywno嗆,

- 豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚 z klientem,

- zaanga穎wanie i ch耩 nauki,

- umiej皻no嗆 wsp馧pracy,

- dobra organizacja pracy w豉snej,

- prawo jazdy,

- mile widziane do鈍iadczenie w bran篡 ODSZKODOWA, UBEZPIECZE, FINANS紟, OFE, PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH,

- troch cierpliwo軼i i wytrwa這軼i- sukces nie przychodzi nigdy w pierwszej pr鏏ie.

OFERUJEMY

- wysokie prowizje ( mo磧iwo嗆 negocjacji),

- elastyczny czas pracy ( sam decydujesz ile pracujesz),

- darmowe szkolenia,

- mo磧iwo嗆 zdobycia nowych umiej皻no軼i,

- wsparcie techniczne,

- elastyczny system motywacyjny,

-umowa agencyjna  (umowa o dzie這 lub w豉sna dzia豉lno嗆),

- mo磧iwo嗆 rekrutowania wsp馧pracownik闚 i budowanie w豉snej struktury i sieci sprzeda穎wej- -wy窺ze prowizje

DLA NOWYCH AGENT紟 NA STARCIE OFERUJEMY A 20% PROWIZJI OD KA浴EJ PODPISANEJ UMOWY!

PONADTO OFERUJEMY WY特ZE PROWIZJE DLA AGENT紟 PRACUJ。YCH AKTUALNIE W INNYCH FIRMACH ODSZKODOWAWCZYCH (MO烊IWO汎 NEGOCJACJI)

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV na adres email lub kontakt  telefoniczny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EGO Sp. z o.o.z siedzib w Gda雟ku zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wy鈍ietle oferty: 20 Zg這 naruszenie zasad

Strona g堯wna   O nas   Regulamin   Kontakt   Reklama
Copyright © by Og這szenia Olecko - darmowe og這szenia z regionu - Og這24, korzystanie z serwisu oznacza akceptacj regulaminu.